İçeriğe geç

Online Testlerimiz

İhtiyaçlarımıza cevap veren testler bulmakta zorlanıyorduk, biz de önce kendi test yorum metodumuzu geliştirdik.
Zamanla hem zaman hem verimlilik kazandıkça müşterilerimiz için yeni ihtiyaçlar edindik ve kendi testlerimizi de yazmaya başladık.

Kendiniz için, ortaklarınız için, yöneticileriniz için veya nesil devri planlarınız için faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimiz için faydalanıyoruz ancak siz de kendinizi görmek isterseniz doldurabilesiniz diye sitemizde paylaşıyoruz. Lakin doldurduğunuz testler size sadece sonuç verecek, o sonucun değerlendirilmesini istiyorsanız bunu testlerde işaretlemeniz veya bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Her yorumu manuel yaptığımız için otomatik bir rapor almayacaksınız.

Bu 3 testi eş zamanlı sorgulayarak değerlendirmemizi istiyorsanız testlerde bunu belirtmelisiniz veya bizimle iletişime geçmelisiniz.

Nasıl bir patronsunuz?

98 Parametreden Yorumladığımız Testlerimiz

‘’Kavgamızın eksik olmadığı ortaklar kurulunun raporlar sayesinde röntgenini çektik. Pozisyonlarımızı gözden geçirdik ve ivme kazandık. Dağılma sürecinden inovatif büyümeye geçiş için birebir.’’​

”%80 doğru tespitler diye düşündüğüm bir rapor ulaştı bana, ancak sonuçları beraber yorumladığımızda aslında %100 nokta atışı tespitler yaptıklarını gördük. Testlerde sorulmamış soruların vermediğimiz cevaplarını yorumlarda görebiliyoruz ve iş yapış şeklimde gözden kaçırdığım şeyler olduğunu acı bir şekilde anladım. Bu testlerin ve raporun en büyük faydası, diğer hizmet aldığım testlere kıyasla sağlam bir reçete de veriyor olması. Terfi hazırlığında bana çok büyük ivme kattığı için teşekkür ederim.”​

Innomind Raporları

Test cevaplarına tek tek bakarak, toplantılarda bulunarak ya da birebir görüşmeler gerçekleştirerek farklı şekillerde analiz yapabiliyoruz. Yarını bugünden sizin de görmenizi sağlayabildiğimiz bu hizmetimizi bu dosya üzerinden inceleyebilirsiniz.

Etkileşim Envanteri

Kendinize hakimiyetiniz ve çevrenizle iletişiminiz üzerine sade ama etkili ipuçları veren bir test

Kişilik Tarzı Envanteri

İş yapış biçiminiz, karar alış süreciniz gibi önemli faktörler üzerine önemli ipuçları veren bir test

Yönetici Tipolojisi

Yönetici koltuğunda oturanların röntgenini çeken, ideal ortaklıkların kurulmasına yönelik ilham veren bir test

Değerler Analizi

Farkında olarak veya olmayarak çeşitli değerler odağında hareket edersiniz. Bazen bu değerleri bilir ve yönetir, somut kazançlar elde edersiniz, bazense farkında olmadan hareket edersiniz ve çelişkiler sebebiyle sorunlar yaşarsınız. Bir çok operasyon, pazarlama, finans ve benzeri şirket sıkıntısının altında o şirketin veya departmanın değerlerinin belirsizliğinin yattığını biliyor muydunuz?
İşte yıllarca bunun üzerine çalıştık. Biyolog bir iktisatçı Ludwig von Bertalanffy’nin bugünkü şirket yapılarına imkan sunan Genel Sistem Teori’ni geliştirdik işletmelerin psikolojik altyapılarını sağlamlaştırmaları için metotlar geliştirdik. Değerler de en büyük gücümüz oldu.

2 ayrı yolla hayati önemdeki değerleri tespit edebiliyoruz.

Biri kendi geliştirdiğimiz koçluk yaklaşımıyla bir seans sayesinde. Ancak pratik bir seçme/eleme imkanı da sağlamak istedik. Kendi başınıza nasıl yapabileceğinizi de sayfamızda göreceksiniz. Sonra o değerleri nasıl kullanacağınız size kalmış, dilerseniz okuduğunuz koçluk kitaplarından yararlanabilir, dilerseniz ajansımızın koçlarından ya da güvendiğiniz başka bir profesyonel koçtan destek isteyebilirsiniz.

‘’Web sitemizde yayınlanan değerlerimizle şirketimizin gerçekte sahip olduğu değerler çok farklı çıktı. İlginç olan ise gerçekte sahip olduğumuz değerlerin bize pazarlama ve satış alanında çok daha büyük güç katması. Bunu ilk başta görememiştik ancak aldığımız hizmet duygusal bir konuyu nasıl operasyon ve satış unsuruna çevirebileceğimizi gösterdi. Bunun için mutluyuz!’’

Değerler Analizi

Test cevaplarına tek tek bakarak, toplantılarda bulunarak ya da birebir görüşmeler gerçekleştirerek farklı şekillerde analiz yapabiliyoruz. Yarını bugünden sizin de görmenizi sağlayabildiğimiz bu hizmetimizi bu dosya üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kriz Riski

‘Keşke daha önce tanışsaymışız’ çok sık duyduğumuz bir cümle. Krizler patladıktan sonra kapımız çalınıyor genelde ve ‘Nasıl başımıza geldi, anlamadık’ derler. Oysa yaptığımız çalışmalar bugüne kadar istisnasız her krizin önden sinyaller yolladığını gösterdi.

Peki henüz tanışmamış olabiliriz, ama şirketinizin, departmanınızın ya da projenizin bir kriz riski taşıyıp taşımadığına bakmak ister misiniz?
Bu testimiz sırasında soruları cevaplarken kendinizi gözlemleme fırsatınız olacak ve sonuç eğer içinize sinmezse, bazı sinyaller duymuşsanız iletişime geçebilirsiniz.

Kriz Riski Testi

Bu test sadece sizin için. Soruları cevaplarken hem kendinizi gözlemleyebilir hem de sonuç olarak aldığınız endeks üzerinden yine kendinizi yorumlayabilirsiniz. Yine de destek isteyecek olursanız iletişime geçebilirsiniz.