İçeriğe geç

Hizmetlerimiz

İnsan temelli stratejik çözümlerimizi, uygulanabilir planlama odağında özetlenebilir. 

Başlıca hizmetlerimizi burada paylaşıyoruz, ancak ajansımızın paydaşlarının odağında Denizaşırı Hukuk, Uluslararası Ticaret Çözümleri gibi üst düzey teknik ihtiyaçlar ve kurumiçi oyun programları, işe alım süreçlerinde karakter ve psikotip tespitleri gibi çözümler için de iletişime geçebilirsiniz.

Kriz & Belirsizlik Koçluğu

Acil, karmaşık, uzlaşmaz durumlarınızda, karar alabilmeniz, aksiyona geçebilmeniz ve hatta fırsatlar yakalayabilmeniz için geliştirilen bir metodoloji. Klasik danışmanlık hizmetlerine kıyasla %99.53 zaman kazandıran bu seanslar, krizlerinizi fırsata çevirmeyi vaat ediyor; bu sayede zaafiyetleriniz bile büyümeniz için ivme katıyor!

Davranışsal Gelecek Analizi

Masaya birlikte oturduğunuz kişilerin anlattıkları ve anlatmak istedikleri bazen farklıdır: ekip arkadaşları, yönetim kurulları, iş ortaklığı görüşmeleri, nesil devirleri... Çözülemeyen departman sorunlarından, yönetilemeyen süreçlere, sık tekrar eden sıkıntıların sebeplerinden kritik stratejik hamlelere kadar zengin bir güce erişebiliyorsunuz!

Belirsizlik Eğitimleri

2012den beri geliştirdiğimiz kriz ve benzeri kaotik süreçler yönetimi, belirsizlik ortamında stratejik yönetim ve öngörü becerilerimizi süzerek harmanladığımız bu içerik sayesinde hem yepyeni şeyler öğreneceksiniz hem de mevcut bilgilerinize işlevsellik katabileceksiniz. Açık gruplarımıza katılabilir ya da şirket yöneticileriniz için talep edebilirsiniz.

Karmaşık Projeler Yönetimi

Yüksek mühendislik becerileri gerektiren, ancak multidisipliner ve/veya interdisipliner gereksinimlerde zorlanılan projeler için özel olarak geliştirdiğimiz danışmanlık ve mentorluk edinebilirsiniz.

Online Testler

Kendinizi tanıma, iş yapış biçiminizi değerlendirme, olası geliştirilmesi gereken becerilerinizi gözlemleme, uygun yöneticilik eşleşmelerini öğrenme ve daha birçok konuya fayda sağlayan testlerimizden yararlanabilirsiniz. Sonuçlarınızla ilgili deneyimlerimiz ışığında yorum isterseniz iletişime geçmeniz yeterli!

Konuşma & Moderatörlük

Etkinliklerinizde deneyimlerimiz ışığında %100 özgün içeriklerimizle interaktif etkinlikler yürütmemize ihtiyaç duyabilirsiniz. Çalıştaylarınızda, kamplarınızda yürütmek istediğiniz çalışmaların verimli olması, işlevsel olması gibi talepler için iletişime geçebilirsiniz!