İçeriğe geç

Belirsizlik Yönetimi Eğitimi

Elimizden geldiğince pandemiyle patlayan, gündeme gelen her soruyu menfaat gözetmeden cevaplamaya çalıştık, çünkü sıkıntılı zamanlar birbirine omuz vererek aşılabilir.
Bununla beraber daha rahat bir çözüm nasıl sunarız diye düşündük ve bir eğitim ortamı oluşturarak balık tutmayı bir nebze öğretebilir miyiz diye bir heyecana girdik. 10.000 saate yaklaşan kriz ve belirsizlik yönetimine yönelik deneyimi adım adım, ilmik ilmik aşılamaya niyetlendik. Bunun ilk adımı da kendini besleyen sorgulardan oluşan bir basamak.
Kriz yönetimi genlerimizde olan bir beceri. Bununla beraber metodolojisi eksik bir beceri verimsiz sonuçlara, hatta daha büyük sıkıntılara sebep olabiliyor. Krizler üzerine 8 yıllık odağımız sayesinde o kadar çok sektörde o kadar çok vakada çalıştık ki, 37 farklı metodoloji geliştirme fırsatımız oldu.
Dolayısıyla krize meyilli gelişmekte olan ülke ekonomileri sınıfında olduğumuz sürece pandemi sonrasında da işiniz, şirketiniz, projeniz için yararlanabileceğiniz bir içeriğe davet ediyoruz sizi.

Eğitmenimiz

Ajansımızın kurucusu
Mustafa Emin Palaz'ın biyografisini buradan inceleyebilirsiniz.

Konu başlıkları

Çok şey inceliyoruz. Buradan detaylıca görebileceksiniz.

Tanıtıcı Sunum

Buradan inceleyebilirsiniz.

Şirketiniz İçin

Şirket yöneticileri için tasarladığımız süreci buradan inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Sohbetler
& Webinarlar

Instagram üzerinden herkese açık sohbetler veriyoruz. Takibe alarak haberdar olabilirsiniz.
instagram.com/mustep8
instagram.com/innomindsa

4 saatlik Belirsizlikte Yol Alma
Giriş Eğitimi

Her ayın 3. çarşamba ve perşembe akşamı, 20.00 22.30 arasında, 2 oturum şeklinde, Zoom üzerinden interaktif bir eğitim yapıyoruz.
Buraya tıklayarak detayları görebilir, kayıt yapabilir, ajandanıza uygun bir tarihte eğitime katılabilirsiniz.

16 saatlik Belirsizlik Yönetimi Yetkinlik Eğitimi

Belirsiz şartlar altında bile istihbarat edinme, muhakemeyi nitelikli şekilde yapabilme, bir karara ulaşabilme ve o kararı operasyonlara yansıtabilme becerilerini, yönetimi istikrarlı şekilde yürütebilme ve tüm bu şartlar altında dahi iş geliştirme ve fırsatlar yaratabilme üzerine bir içerik sunuyoruz.

İnternet üzerinden bir eğitimin ne kadar verimli olabileceğine şüpheliydim. Ama birçok açıdan konuları ele alma fırsatımız oldu. Bilmediğimiz şeyler de vardı, bildiklerimiz de ama bildiğimi sandığım şeyleri projelerde pratik şekilde nasıl işleyebileceğimi gördüm.
Eren Akdur
Roketsan Projeler Direktörü
Tüm dünyada hiçbir organizasyon yapılmazken, satış durmuşken işime, belirsizliklere başka bir gözle bakmamı, farklı şekilde yönetmemi sağlayan, çok faydalı bulduğum ve çevremdeki herkese önerdiğim bir eğitim oldu. Sayfalarca not aldım. Takıldığımda dönüp bakma şansı buluyorum. Emeğinize sağlık.
Azru İpek Toprak
Satış Direktörü
Bana kattığınız en önemli şey 12 arkadaştan sorumluyum ben, söylediğimin makul olduğunu açıklamak için daha önce denenmiş ilkeleri ile desteklemem oldu. Böylece ikna olmaları kolaylaştı. Çünkü bilimsellik ile kanıtlamış oluyorsunuz. Hemen aksiyon almanız kolaylaşıyor. Ben aldığım eğitimi uygulama şansı buldum, çünkü içeriğiniz zaten dolu dolu.
Sibel Ş.
İŞKUR Birim Yönetmeni
Bu eğitimi herkesin alması gerektiğine inanıyorum, kaç yıllık yönetici olduğunuzun bir önemi yok, ne kadar eğitim aldığınızın da. Onları uygulamaya dökmeniz şart. Ama bir karara varmadan önce nelere bakılması gerektiği ve pratik şekilde nasıl yönetebileceğinizi görebiliyorsunuz.
Murat Oğuz Altuntaş
Kurucu Ortak