İçeriğe geç

Kitap: Kavga Etme Sanatı

Mutfağımız yeni kitabını çıkardı: Kavga Etme Sanatı

Çatışma yönetimini duymuşsunuzdur, ancak unutabilirsiniz! İkna uzerine çalışmalarınız mı var? Size izahın gücünü öneriyoruz.

Kriz koçluğundan önceki deneyimlerimizden yola çıkarak hazırlanan, önce aile kavgalarının yeni bir iletişim ortamında çözülmesine yardımcı olan, sonra da zamanla geliştirilen tekniğimiz aile sorunlarından aile işletmelerindeki sorunlara çözüm sunmaya başladı. Akabinde aile dışı üyelerin de olduğu yönetim kurulu sıkıntılarına merhem oldu, sonunda ise global ve lokal karışık ortaklı sorunların dahi çözümünde kullandığımız bir hal aldı.

Zaman zaman STK’ların davetleriyle seminer şeklinde veriyorduk birikimimizin bir kısmını ve bir gün gerçekten salonda kavga çıktı. Fiziken degildi, laf dalaşı şeklindeydi, tasvip edilmeyecek bir andı belki, ama muhteşem bir uygulama imkanı sundu.

Tüm katılımcılarla doğaçlama bir uygulamalı eğitim içindeydik biz de ve o gün söz verdik bunu kitaplaştıracağız diye. Ajansımızın kurucusu Mustafa Emin Palaz çeşitli makaleleri ve kitapları tekrar taradı, uzmanlarla görüştü ve sonunda raflarda yerini aldı.

Yayınlarını severek takip ettigimiz, gönüldaş gördüğümüz Sola Unitas Yayınları işçiliğiyle 20 Aralık 2020 itibariyle tum online kitabevlerinden temin edilebiliyor. Fiziki mağazaların pandemi sebebiyle stok takibi rahat işlemiyor, o sebeple merak eden herkesi ya web üzerinden erişime ya da KitapKoala Nişantaşı Şubesi’ne yönlendiriyoruz.

Kapak görselimize tıklayarak KitapKoala web sitesine yönlendirileceksiniz.

Bir cevap yazın