İçeriğe geç

Artık Başkentteyiz

Artık Ankara merkezli ilerliyoruz.

Ümitköy’deki yeni ofisimize yerleşme hazırlıklarımız devam ediyor.

Innomind Strateji Ajansı olarak 10 yılı aşan kriz ve gelecek odaklı faaliyetlerimiz, karmaşık projelerdeki katma değerimizi güçlendirdi ve son yıllarda karmaşık bilim temelli projelerde güzel yollar kat ettik.

Attığımız her adımda becerilerimiz kadar vizyonumuz ve hayallerimiz de gelişti. Hem Türkiye hem yurt dışı faaliyetlerimiz için merkezimizi taşımaya karar verdik ve artık fiziken Ankara merkezliyiz.

Hem multidisipliner hem interdisipliner çalışmalarımızdan ötürü bir süredir eğitim programı açmadığımızı fark ettik. O sebeple en kısa zamanda yenilenen içeriğiyle genel katılıma açık programımızı paylaşacağız.

Yolsuzluk şüphesi, performans gözlemleri, çeşitli rotasyonlar gibi ihtiyaçlar için sunduğumuz Davranışsal Gelecek Analizi servisimizi, zorunlu ihtiyaç olmadıkça bir süre rafa kaldırıyoruz. Çünkü yakın coğrafyamızda çok hızlı gelişen olaylar sebebiyle zaman sermayemizi stratejik süreçler, karmaşık projeler ve akademik çalışmalara odaklayacağımız bir süreç tasarladık. Ancak testlerimiz yayında kalmaya devam edecek ve her türlü ihtiyaç için iletişim kanallarımız açık: [email protected]