İçeriğe geç

Belirsizlik Yönetimi Eğitimi

Mustafa Emin Palaz’ın 13 yıllık koçluk deneyimimin 8 yıldır yoğunlaştığı kriz koçluğu vakalarından deneyimleri neticesinde şekillendirdiği bir eğitim içeriği. Krizler, pandeminin etkileri veya kritik kararlarla ilgili sık karşılaştığımız belirsizlik hallerine yönelik, 4 başlıkta toplanmış 16 saatlik bir eğitim.


Korona döneminde kriz yönetimi metotlarında bazı değişiklikler yapılmak zorundaydı, korona sonrasında da kısa vadeli süreçte bazı faktörleri farklı ele almak lazım, peki ama olağan dönemde kriz yönetiminde bile pek başarılı değilken bunları nasıl yöneteceğiz?

Ve ötesi, acaba belirsizlikleri yönetebilmek mümkün mü?

O kadar çok soru aldık ki listelemek mümkün değil. Hepsini cevaplamaya çalıştık, çünkü sıkıntılı zamanlar birbirimize omuz vererek aşılabilir. Peki bu becerileri edinmek, beynin farklı yerlerine çözümcül kan akışı sağlamak kulağa nasıl geliyor?

8. yılındaki kriz koçluğu deneyimimizi 16 saatlik bir eğitime sığdırmaya çalıştık.

Güncel sorunlarınızı, aklınıza takılanları ve daha fazlasını kitabî bilgilerden, internette dolaşan ve kolay erişilebilen ya da eksik/yanlış bilgilerden arındırılmış ve %100 saha deneyimleri üzerinden paylaşmak ilginizi çekiyorsa bu eğitimden fayda göreceksiniz.

12, 19, 26 Mayıs ve 2 Haziran tarihlerinde, 10.00 14.00 saatleri arasında buluşacağız. Bu 4 oturumu gerçekleştirdikten sonra katılımcılarla belirleyeceğimiz ileri bir tarihte ise eğitimdeki kazanımların hayatımız ve işimizdeki, projelerimizdeki iz düşümleri ve takıldığımız konular vs degerlendirecek birbirimizden besleneceğiz.

 

Bu eğitimimizin mini bir versiyonuna katılmak isterseniz buraya tıklayın

Belirsizlik Yönetimi Eğitimi

Innomind Strateji Ajansı kurucusu Mustafa Emin Palaz son 8 yıldır kriz ve kaos vakaları üzerine çalışan nadir uzmanlardan. Üstelik tüm odağına koyduğu olgu; şirketlerin ve yönetim kurullarının dalgalı ekonomilerde pozitif reaksiyon göstermesi. Üzerine gözden kaçan verileri yakalayarak geleceği okuyabilme, nominali  anlamlandırabilme gibi beceriler edinmiştir. O halde korona öncesi, korona süreci, korona sonrası vs gibi ayrım yapmadan, kriz yönetimini, daha karmaşık ve heyecanlı olan kaos yönetimini, kaygıları ve daha fazlasını harmanlayarak Belirsizlik Yönetimi üzerine bir başlıkta birikim paylaşımı nasıl olur diyerek interaktif bir içerik hazırladık.

Belirsizlik Yönetimi Eğitimi Detayları:

İşleyeceğimiz odaklar:

  • Belirsizlikte İş Sürekliliği
  • Belirsizlikte Muhakeme ve Karar
  • Belirsizlikte İstikrarlı Yönetim
  • Belirsizlikte Fırsat Yaratmak
  • Daha ileri bir tarihte 5. Oturum olarak değerlendirme ve deneyim paylaşımları

Not 1: Yüz yüze eğitimler kısa vadede planlarımız arasında değil. Kurumunuz için özel bir talebiniz olursa birlikte değerlendirelim.

Not 2: Katılımcıların heyecanı, teşekkürleri ve daha birçok onurlandırıcı geri dönüşleri bizi daha da motive ediyor. Ne kadar teşekkür etsek az kalır. Bu sebeple bir katılımcımızın referansıyla kayıt oluyorsanız jest indirimi yapmaktan mutlu oluruz.

Not 3: Profesyonel bir eğitim firması değiliz, esas amacımız bilgi paylaşmak. Dolayısıyla korona sebebiyle işleriniz, geliriniz sert darbeler almış olabilir. Bütçe sebebiyle kimseyi reddetmek istemiyoruz. Bu samimi davetten ötürü benzer samimiyet ve açıklıkla bir niyet mektubu yazarsanız misafirimiz olmanızı değerlendirebiliriz.

Eğitimle ilgili paylaşımlarımız için /innomindsa kurumsal instagram hesabı veya /econo_physics/ üzerinden Mustafa Emin Palaz’ın kişisel hesabını takipte olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın